Sveiki, malonu, kad užsukote į Pelėdaitę, mano vardas Austėja. Esu PELĖDAITĖ įkūrėja. Kelerius metus prekiavau savo rankų darbo papuošalais iš polimerinio molio, o dabar atėjo laikas naujienoms, apie kurias jau netrukus. Siunčiu linkėjimus visoms savo klientėms, išsaugojusioms mano darbus!

VISUR JAUKU, BET NAMUOSE JAUKIAUSIA

Užaugau šilumos ir jaukumo apsuptoje aplinkoje, tad pamažu įpratau puoselėti atidumą namų detalėms iš mamos, kuri įkvėpė kurti namus taip, kad juose būtų malonu gyventi. Labai žaviuosi gyvenimo būdu, kuris padeda vertinti akimirkas praleistas namuose.  Viskas - šiltų gėrimų ruošimo ritualas, knygų skaitymas, meditavimas žvakių šviesoje, vakarienė su draugais ir dar daugiau - reikalauja jaukios aplinkos. Stengiuosi tai pritaikyti ir savo namuose, bet norint laiką namuose praleisti jaukiai, verta tam skirti šiek tiek dėmesio. Kai atėjo laikas įrenginėti savo namus, atidžiai rinkomės interjero detales - iš kokių puodelių gersime kavą, kokiose vazose pamerksime gėlės ar kokios antklodės  šildys kojas vėsiais vakarais? Pradėjau vertinti tai, kas nepraranda vertės ir tarnauja ilgus metus, tad nusprendžiau kurti namus, kuriuose gyvena ilgaamžiai daiktai.

ŠEIMOS RELIKVIJA - MOČIUTĖS NĖRINIAI

Ar jums įprasta matyti namus, papuoštus nėriniais? Pas močiutes, tetas ar mamas? Aš nuo mažens mačiau stalus, lovas, langus papuoštus močiutės Janinos Pelėdienės nertais darbais. Stebėdama mamos kuriamą namų jaukumą, supratau, kaip galima pritaikyti nertus dizainus ir šiuolaikiniuose namuose. Dabar mano namų apvalų stalą puošia močiutės nerta staltiesė apipinta, autentiškomis istorijomis ir pagaminta iš tvarių lininių siūlų. Džiaugiuosi, nes tai gražu, be to, lino priežiūra yra labai paprasta.

NAUJIENA - LININIAI NĖRINIAI

Pajutusi didžiulį norą dalintis patarimais, kaip nėriniai gali gyventi šiuolaikiniuose namuose, mano parduotuvėje nuo šiol galima įsigyti rankų darbo nertas staltieses ir staltiesėlės iš aukščiausios kokybės lininių siūlų. Nėrinių idėja gimė iš noro kurti stilingus, unikalius ir gamtą tausojančius namus. Pelėdaitės tikslas - kurti autentiško dizaino, kokybiškus daiktus, kurie jūsų namuose ilgai gyvens ir kurs jaukumą.

Nėrinius nusipirkti galite čia ir dabar, pristatysiu nemokamai visoje Lietuvoje. Prekė atkeliaus lininiame maišelyje, kurį galėsite naudoti kasdienybėje. Užsakymas bus supakuotas kaip DOVANA - Sau, Mamai, Draugei ir Visiems, kas nori kurti jaukius namus. 

Jeigu norite individualaus užsakymo, susisiekite asmenine žinute. Stengsiuosi nuolat dalintis namų dekoravimo idėjomis ir patarimais. Norite privačios konsultacijos? Susitikime puodeliui kavos ir pabendrausime :) 

Kurkime stilingus, unikalius ir gamtą tausojančius namus kartu!

Bendraukime: austeja@peledaite.lt +37062880232 

Austėja Pelėdaitė - Gudelė