ESTETIŠKA, GAMTĄ TAUSOJANTI PAKUOTĖ 

Pelėdaitė skiria didelį dėmesį estetikai ir jaukumo jausmo kūrimui, tad kiekvienas sukurtas dizainas kruopščiai supakuojamas į dėžutę ar maišelį. Siekiama naudoti kuo natūralesnes, gamtą tausojančias medžiagas, kurias galėsite panaudoti ne vieną kartą. Ypatinga pakuotės dalis - kiekvienas Pelėdaitės produktas keliauja rankų darbo lininiame maišelyje, kurį galėsite naudoti kiekvieną dieną savo rutinoje.

Visos prekės yra dailiai supakuojamos, todėl užsakymas bus paruoštas iš karto dovanoti! 

PATARIMAI, KAIP GALITE PANAUDOTI PAKUOTĘ:

Jūsų siunta bus supakuota į perdirbtą rudą popierių, kartoninę dėžutę. Dėžutės viduje rasite šilkinį popierių, o prekė bus įdėta į rankų darbo lininį maišelį. Štai keli patarimai, kur galite panaudoti pakuotės dalis kelis kartus: 

  • Rudame popieriuje galite supakuoti dovanas, sudėti dūžtančius daiktus, nenaudojamus daiktus, padengti įvairiems paviršiams kol dirbate, piešiate ar daugiau. 
  • Kartoninėje dėžutėje galite laikyti surūšiuotus daiktus, panaudoti siuntiniui, supakuoti dovaną..
  • Šilkiniame popieriuje galite laikyti nėrinį, kai jo nenaudojate. Supakuoti dovaną, siuntinį, kalėdinius žaisliukus, remontuojant namus, sodinant gėles padengti paviršių..
  • Lininis maišelis - šį rankų darbo maišelį galite naudoti kaip tik leidžia jūsų vaizduotė. Pelėdaitė rekomenduoja jį nešiotis susuktą rankinėje ir užsukus į parduotuvę rinktis ne plastiką, o sudėti saldainius, riešutus, vaisius į turimą daugkartinio naudojimo maišelį. Dar kelios idėjos, ką galite jame laikyti: kosmetika, apatinius drabužius, įvairius elektronikos laidus..