Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra stiprūs, ilgai dėvisi. Norint išnaudoti visas geriausias lino savybes, džiaugtis gaminių ilgaamžiškumu bei kokybe, būtina žinoti svarbiausias detales ir gudrybes, kaip prižiūrėti lininius gaminius.

SKALBIMAS

Skalbti rekomenduojama muilu ar švelniais skalbikliais dideliame kiekyje vandens, nes lininiai gaminiai labai gerai sugeria drėgmę. Rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje, pasirinkus linui tinkamą programą. Lino sudėties gaminius skalbkite ne karštesniame nei 60°C temperatūros vandenyje.

Dėmes iš lininių gaminių lengva pašalinti, bet tai būtina daryti nedelsiant, kol dėmės dar neišdžiūvusios. Dėmes ir nešvarumus galima pašalinti skalbiant net ir vėsiame vandenyje, naudojant muilą ar skalbiklį.

DŽIOVINIMAS

Rekomenduojama išplovus stipriai negręžti skalbinio prieš džiovinimą.Nerekomenduojama džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

LYGINIMAS

Rekomenduojama lininius gaminius lyginti drėgnus. Lyginkite gaminius iš blogosios audinio pusės, taip apsaugosite lino paviršių nuo blizgumo. Jei gaminys visiškai išdžiūvęs – rekomenduojama lengvai sudrėkinti vandeniu prieš lyginimą. Aukščiausia lyginimo temperatūra  – 200°C

LININIŲ GAMINIŲ LAIKYMAS

Lininius gaminius rekomenduojama laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje. 

Visada galite susisiekti ir gauti patarimą, dėl nėrinio priežiūros: +37062880232